photogear » objectief » canon » Canon EF 15mm f/2.8 Fisheye

Canon EF 15mm f/2.8 Fisheye

Een fish-eye objectief levert een kijkhoek van zo'n 180 graden.

Canon 15mm f/2.8 Fisheye
 delen

Canon EF 15mm f/2.8 Fisheye specificaties



brandpuntsafstand onbekend diafragmabladen onbekend
minimaal diafragma onbekend filtermaat onbekend
maximaal diafragma onbekend afmetingen onbekend
autofocus onbekend optische elementen onbekend
min. scherpstelafst. onbekend maximale vergroting onbekend
weersbestendig onbekend gewicht onbekend
vatting(en) Canon EF

Meer informatie

Om goed geïnformeerd een aankoop te doen raden we je aan verschillende reviews en andere informatie door te nemen. Hieronder vind je een aantal links naar andere websites waar je meer informatie kunt vinden.

» Canon 15mm Fish-eye review door Photozone
» Canon 15mm Fish-eye review door The Digitale Picture

Winkels & prijzen

 » CameraNU.nl  25 april 2015   € 175,00 

  Gebruikerservaringen (1)

De Canon EF 15mm f/2.8 Fisheye heeft een gemiddelde score van 5,0 van de 5 gekregen op basis van 1 beoordeling (1 ervaring).
joostduppen
Profieljoostduppen | dinsdag 13 november 2012, 21:40
Fisheye dat vind je mooi of dat vind je niet mooi. Ik gebruik em bij reportages om eens een ander overzichtje te maken of met opzet een interieur te maken met een flinke vertekening erin.
Ook heb ik hier groepsfoto mee gemaakt. Van bovenaf een grote groep van 200-300 personen maken, ze staan bijna bij je in de camera maar je krijgt er wel alles op !

En vind je de opnamehoek te groot dan kun je nog altijd croppen mocht het nodig zijn.

waarderingwaarderingwaarderingwaarderingwaardering

   Om je eigen review te schrijven moet je aangemeld zijn.
   Dit is om te voorkomen dat er onzin-reviews verschijnen.
   Als je nog geen account hebt kun je deze gratis aanmaken.

Met dank aan..

De gegevens over de Canon EF 15mm f/2.8 Fisheye kunnen door geregistreerde bezoekers van Photofacts aangepast worden. De laatste update op dit product was op donderdag 1 november 2012. Hier zie je wie er aanpassingen hebben aangedragen voor deze pagina. Bedankt voor jullie hulp om de informatie op Photogear zo nuttig mogelijk te maken!

Link(s) toegevoegd
Elja Trum

Prijzen toegevoegd
Elja Trum


Een telelens is geen basisbehoefte
zondag 4 mei 2008, 19:41 | Elja Trum | 44173x gelezen

Een telelens is geen basisbehoefte

Een telelens heeft blijkbaar een soort magische aantrekkingskracht op mensen. Niet alleen veel beginnende fotografen willen er per se een hebben, maar ook als je ergens aan het fotograferen bent krijg je regelmatig de vraag hoeveel keer zoom de lens is die je gebruikt. Waarom deze aantrekkingskracht zo vaak voor komt is me niet duidelijk. Voor veel foto's heb je namelijk erg weinig aan een stevige telelens.

» lees verder (424 woorden)






Om Photogear.nl goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. akkoord