photogear » objectief » tamron » Tamron 16-300mm f/3.5-6.3 Di II VC PZD Macro

Tamron 16-300mm f/3.5-6.3 Di II VC PZD Macro

Er is helaas nog geen algemene informatie over de Tamron 16-300mm f/3.5-6.3 Di II VC PZD Macro ingevuld. Jij als bezoeker kunt dit echter zelf toevoegen! Meld je aan met een gratis account en voeg jouw kennis over dit product toe aan Photogear. Zo helpen we elkaar!
 delen

Tamron 16-300mm f/3.5-6.3 Di II VC PZD Macro specificaties



brandpuntsafstand onbekend diafragmabladen onbekend
minimaal diafragma onbekend filtermaat onbekend
maximaal diafragma onbekend afmetingen onbekend
autofocus onbekend optische elementen onbekend
min. scherpstelafst. onbekend maximale vergroting onbekend
weersbestendig onbekend gewicht onbekend

Meer informatie

Om goed geïnformeerd een aankoop te doen raden we je aan verschillende reviews en andere informatie door te nemen. Hieronder vind je een aantal links naar andere websites waar je meer informatie kunt vinden.

» Tamron 16-300mm f/3.5-6.4 review door DP Review

Winkels & prijzen

 » CameraTools  6 december 2016   € 599,00 
 » Camerashop.nl  6 december 2016   € 599,00 

  Gebruikerservaringen (1)

De Tamron 16-300mm f/3.5-6.3 Di II VC PZD Macro heeft een gemiddelde score van 5,0 van de 5 gekregen op basis van 1 beoordeling (1 ervaring).
Klaas
ProfielKlaas | dinsdag 22 september 2015, 16:46
Sinds september 2014 ben ik de gelukkige bezitter van een Tamron 16-300 en gebruik deze sindsdien met veel plezier op mijn Sony a77 mII. Door het enorme zoombereik en een kortste instelafstand van 39 cm is dit een echte allrounder. Scherpstellen gaat supersnel, de bouwkwaliteit is erg goed en ook de opnamekwaliteit vind ik van hoog niveau.
Ik gebruik hem bij straatfotografie, natuurfotografie en tijdens reizen. Dit objectief heeft mij nog nooit teleurgesteld. Alleen voor het echte macrowerk gebruik ik nog steeds een 90 mm macrolens.

waarderingwaarderingwaarderingwaarderingwaardering

   Om je eigen review te schrijven moet je aangemeld zijn.
   Dit is om te voorkomen dat er onzin-reviews verschijnen.
   Als je nog geen account hebt kun je deze gratis aanmaken.

Met dank aan..

De gegevens over de Tamron 16-300mm f/3.5-6.3 Di II VC PZD Macro kunnen door geregistreerde bezoekers van Photofacts aangepast worden. De laatste update op dit product was op dinsdag 15 september 2015. Hier zie je wie er aanpassingen hebben aangedragen voor deze pagina. Bedankt voor jullie hulp om de informatie op Photogear zo nuttig mogelijk te maken!

Link(s) toegevoegd
Elja Trum

Prijzen toegevoegd
Elja Trum


10 aandachtspunten bij de aanschaf van een statief
dinsdag 6 oktober 2009, 20:19 | Ed Coenen | 30927x gelezen

10 aandachtspunten bij de aanschaf van een statief

Koop het materiaal dat bij jouw werk past. Dat gaat ook op voor het statief. Voor studiowerk kun je zwaar statief gebruiken, als je een bestelbus met materialen bij je hebt voor een shoot op locatie, dan is een zwaar statief ook te dragen, maar het is wat anders als je reportages maakt met vooral veel reizen en trekken.

» lees verder (569 woorden)






Om Photogear.nl goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. akkoord