photogear » objectief » pentax » Pentax SMC-DA* 55mm f/1.4 SDM

Pentax SMC-DA* 55mm f/1.4 SDM

Lichtsterk Pentax 55mm objectief. Dit objectief is geschikt om als portret lens te gebruiken. De scherpstelling gebeurt door middel van een SDM motor. De lens is afgedicht tegen weersinvloeden.
 delen

Pentax SMC-DA* 55mm f/1.4 SDM specificaties



brandpuntsafstand 55mm diafragmabladen 9
minimaal diafragma 1.4 filtermaat 58mm
maximaal diafragma 22 afmetingen 70mm (diameter) x 66mm (lengte)
autofocus ja, SDM optische elementen 9
min. scherpstelafst. 45 cm maximale vergroting 0.17x
weersbestendig Ja gewicht 375 gram
vatting(en) Pentax K

Meer informatie

Om goed geïnformeerd een aankoop te doen raden we je aan verschillende reviews en andere informatie door te nemen. Hieronder vind je een aantal links naar andere websites waar je meer informatie kunt vinden.

» Pentax 55mm f/1.4 review door DPReview

Winkels & prijzen

Er zijn momenteel nog geen prijzen bekend voor dit product.

  Gebruikerservaringen


   Er zijn nog geen gebruikerservaringen voor dit product geschreven.
   Dit is je kans om de eerste te zijn die extra informatie en inzicht over dit product geeft!

   Om je eigen review te schrijven moet je aangemeld zijn.
   Dit is om te voorkomen dat er onzin-reviews verschijnen.
   Als je nog geen account hebt kun je deze gratis aanmaken.

Met dank aan..

De gegevens over de Pentax SMC-DA* 55mm f/1.4 SDM kunnen door geregistreerde bezoekers van Photofacts aangepast worden. De laatste update op dit product was op zondag 16 januari 2011. Hier zie je wie er aanpassingen hebben aangedragen voor deze pagina. Bedankt voor jullie hulp om de informatie op Photogear zo nuttig mogelijk te maken!

Aanpassingen productomschrijving
Corros

Link(s) toegevoegd
Elja Trum


Camerakeuze; advies voor beginners
zondag 26 september 2010, 15:25 | Elja Trum | 50089x gelezen

Camerakeuze; advies voor beginners

Net als veel andere fotografen krijg ik regelmatig de vraag welke camera iemand moet kopen. Nu is daar nooit een eenduidig antwoord op te geven, maar in het algemeen raad ik een compactcamera van Canon of Nikon aan. Is degene al wat verder in de fotografie dan suggereer ik de instapspiegelreflex modellen van dezelfde merken met kitlens en een 50mm f/1.8 objectief. Maar misschien is dat niet het advies dat ik moet geven.

» lees verder (1300 woorden)






Om Photogear.nl goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. akkoord