photogear » objectief » pentax » Pentax SMC-DA* 16-50 f/2.8 ED AL IF SDM

Pentax SMC-DA* 16-50 f/2.8 ED AL IF SDM

Lichtsterk standaardobjectief. Afgedicht tegen weersinvloeden. Voorzien van een Ultrasone (USM) scherpstelmotor in combinatie met het Quick Shift Focus systeem.
Bereik van 24-75 mm in vergelijking met een 35mm camera.
 delen

Pentax SMC-DA* 16-50 f/2.8 ED AL IF SDM specificaties



brandpuntsafstand 16-50 mm diafragmabladen 9
minimaal diafragma F22 filtermaat 77mm
maximaal diafragma F2.8 afmetingen 98,5x84 mm
autofocus Ja optische elementen 15
min. scherpstelafst. 30 cm maximale vergroting 0.21x
weersbestendig Ja gewicht 565g
vatting(en) Pentax K

Meer informatie

Om goed geïnformeerd een aankoop te doen raden we je aan verschillende reviews en andere informatie door te nemen. Helaas hebben we momenteel nog geen relevante links naar andere websites beschikbaar.

Winkels & prijzen

Er zijn momenteel nog geen prijzen bekend voor dit product.

  Gebruikerservaringen (1)

Mharda
ProfielMharda | woensdag 28 november 2012, 14:13
Geen goedkope lens, de prijs/prestatie award zal hij niet snel krijgen... Maar voor iedereen die tegen de limieten van de kitlens oploopt een lens om mee te nemen bij je keuzeproces. DA* wil zeggen dat PENTAX hem rekent tot zijn betere en de dat de lens ook in de regen te gebruiken is. Lens is voor mij snel genoeg (SDM) en maakt mooie scherpe platen. Door het diafragma van F2.8 zijn mooie portretten mogelijk.

   Om je eigen review te schrijven moet je aangemeld zijn.
   Dit is om te voorkomen dat er onzin-reviews verschijnen.
   Als je nog geen account hebt kun je deze gratis aanmaken.

Met dank aan..

De gegevens over de Pentax SMC-DA* 16-50 f/2.8 ED AL IF SDM kunnen door geregistreerde bezoekers van Photofacts aangepast worden. De laatste update op dit product was op woensdag 5 januari 2011. Hier zie je wie er aanpassingen hebben aangedragen voor deze pagina. Bedankt voor jullie hulp om de informatie op Photogear zo nuttig mogelijk te maken!

Aanpassingen productomschrijving
Mark, Mark


Een telelens is geen basisbehoefte
zondag 4 mei 2008, 19:41 | Elja Trum | 43612x gelezen

Een telelens is geen basisbehoefte

Een telelens heeft blijkbaar een soort magische aantrekkingskracht op mensen. Niet alleen veel beginnende fotografen willen er per se een hebben, maar ook als je ergens aan het fotograferen bent krijg je regelmatig de vraag hoeveel keer zoom de lens is die je gebruikt. Waarom deze aantrekkingskracht zo vaak voor komt is me niet duidelijk. Voor veel foto's heb je namelijk erg weinig aan een stevige telelens.

» lees verder (424 woorden)






Om Photogear.nl goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. akkoord