photogear » objectief » sigma » Sigma 10-20mm f/3.5 EX DC HSM

Sigma 10-20mm f/3.5 EX DC HSM

Extreme groothoek objectief van Sigma met een behoorlijk lichtsterk minimum diafragma van f/3.5 over het gehele zoombereik. Aangekondigd in maart 2009.
 delen

Sigma 10-20mm f/3.5 EX DC HSM specificaties



brandpuntsafstand 10-20mm diafragmabladen 7
minimaal diafragma 22 filtermaat 82
maximaal diafragma 3.5 afmetingen 8,7 x 8,7 x 8,8 cm
autofocus onbekend optische elementen 13/10
min. scherpstelafst. 24cm maximale vergroting 1:6,6 x
weersbestendig redelijk gewicht 520
vatting(en) Sigma SA

Meer informatie

Om goed geïnformeerd een aankoop te doen raden we je aan verschillende reviews en andere informatie door te nemen. Hieronder vind je een aantal links naar andere websites waar je meer informatie kunt vinden.

» Meer info (Nederlands)
» Sigma 10-20mm f/3.5 EX DC HSM review door Lenstip
» Sigma 10-20mm f/3.5 review door Digital Photography School

Winkels & prijzen

 » Camerashop.nl  6 december 2016   € 399,00 
 » CameraTools  16 februari 2016   € 499,00 
 » CameraNU  10 april 2011   € 599,00 

  Gebruikerservaringen (1)

Vermeulenfoto
ProfielVermeulenfoto | zondag 10 april 2011, 00:17
Zeer leuk objectief, grote beeldhoek en dat kan ik goed gebruiken. Mooie en snelle lens een aanrader

   Om je eigen review te schrijven moet je aangemeld zijn.
   Dit is om te voorkomen dat er onzin-reviews verschijnen.
   Als je nog geen account hebt kun je deze gratis aanmaken.

Met dank aan..

De gegevens over de Sigma 10-20mm f/3.5 EX DC HSM kunnen door geregistreerde bezoekers van Photofacts aangepast worden. De laatste update op dit product was op dinsdag 27 november 2012. Hier zie je wie er aanpassingen hebben aangedragen voor deze pagina. Bedankt voor jullie hulp om de informatie op Photogear zo nuttig mogelijk te maken!

Aanpassingen productomschrijving
Vermeulenfoto, Vermeulenfoto

Link(s) toegevoegd
Elja Trum, Vermeulenfoto, marcopaint

Prijzen toegevoegd
Elja Trum, Vermeulenfoto


Een objectief voor macrofotografie kiezen
zaterdag 19 februari 2011, 23:10 | Johannes Klapwijk | 76306x gelezen

Een objectief voor macrofotografie kiezen

Als ik een vraag regelmatig krijg dan is het de vraag welke macrolens mensen aan moeten schaffen op het moment dat ze willen beginnen met macrofotografie. En dat is best een lastige vraag omdat het vooral afhankelijk is van je budget, persoonlijke voorkeur en van de onderwerpen die je wilt gaan fotograferen. Ik zal proberen hier wat belangrijke punten op rij te zetten.

» lees verder (1225 woorden)






Om Photogear.nl goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. akkoord