photogear » objectief » voigtlander » Voigtlander Nokton 10,5mm f/0,95 MFT

Voigtlander Nokton 10,5mm f/0,95 MFT

Deze Voigtländer is gemaakt voor gebruik op micro four-thirds camera's en heeft daarop omgerekend een brandpuntsafstand van 21 mm.

Aangekondigd in september 2014.
 delen

Voigtlander Nokton 10,5mm f/0,95 MFT specificaties



brandpuntsafstand 10,5mm diafragmabladen 10
minimaal diafragma f/16 filtermaat 72 mm
maximaal diafragma f/0,95 afmetingen 82,4 mm
autofocus Nee optische elementen 13 elementen, 10 groepen
min. scherpstelafst. 0,17 meter maximale vergroting 1:40
weersbestendig onbekend gewicht 586 gram
vatting(en) Four Thirds (Micro)

Meer informatie

Om goed geïnformeerd een aankoop te doen raden we je aan verschillende reviews en andere informatie door te nemen. Helaas hebben we momenteel nog geen relevante links naar andere websites beschikbaar.

Winkels & prijzen

Er zijn momenteel nog geen prijzen bekend voor dit product.

  Gebruikerservaringen


   Er zijn nog geen gebruikerservaringen voor dit product geschreven.
   Dit is je kans om de eerste te zijn die extra informatie en inzicht over dit product geeft!

   Om je eigen review te schrijven moet je aangemeld zijn.
   Dit is om te voorkomen dat er onzin-reviews verschijnen.
   Als je nog geen account hebt kun je deze gratis aanmaken.

Met dank aan..

De gegevens over de Voigtlander Nokton 10,5mm f/0,95 MFT kunnen door geregistreerde bezoekers van Photofacts aangepast worden. De laatste update op dit product was op maandag 22 september 2014. Hier zie je wie er aanpassingen hebben aangedragen voor deze pagina. Bedankt voor jullie hulp om de informatie op Photogear zo nuttig mogelijk te maken!

Er zijn nog geen aanpassingen gedaan aan dit product; wees de eerste!

Camerakeuze; advies voor beginners
zondag 26 september 2010, 15:25 | Elja Trum | 49867x gelezen

Camerakeuze; advies voor beginners

Net als veel andere fotografen krijg ik regelmatig de vraag welke camera iemand moet kopen. Nu is daar nooit een eenduidig antwoord op te geven, maar in het algemeen raad ik een compactcamera van Canon of Nikon aan. Is degene al wat verder in de fotografie dan suggereer ik de instapspiegelreflex modellen van dezelfde merken met kitlens en een 50mm f/1.8 objectief. Maar misschien is dat niet het advies dat ik moet geven.

» lees verder (1300 woorden)






Om Photogear.nl goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. akkoord